Kategorie firm ślubnych:


Wybierz województwo:
Promowane:

Nikt jeszcze nie wyróżnił swojej wizytówki. Zrób to teraz! Wyprzedź konkurencję i zdobywaj klientów!

Cukiernia Cyran
Województwo: Małopolskie
Miejscowość: Kraków
Adres: Królowej Jadwigi / 153e
Telefon: 012-285-11-30
 

Cukiernia S. Cyran jest firmą rodzinną i istnieje od 1974 roku. Razem z naszymi pracownikami tworzymy zgrany zespół osób całym sercem zaangażowanych w swoją pracę.

Od lat niepodważalnym atutem naszych wyrobów jest wysoka jakość i wspaniały domowy smak. Jest to możliwe dzięki temu, iż naszą domeną nie jest duża, masowa produkcja. Dbamy o zachowanie tradycyjnej, małonakładowej technologii produkcji opartej na domowych recepturach i świeżych, naturalnych surowcach bez stosowania jakichkolwiek nowoczesnych polepszaczy oraz konserwantów wydłużających trwałość produktów.

Dzięki temu, że nasza firma nie zatrudnia dużej liczby pracowników i nie prowadzi produkcji masowej, nasze wyroby na każdym etapie ich wytwarzania są osobiście dopilnowane przez właścicieli firmy co zawsze skutkuje wysoką jakością naszych wyrobów i usług a w rezultacie pełnym zadowoleniem i satysfakcją klientów.

W naszej ofercie znajduje się bardzo duży wybór tradycyjnych wyrobów cukierniczych które od lat umilają i osładzają zwykłą codzienność oraz znakomicie uświetniają każdą uroczystość naszych klientów.

Serdecznie zapraszamy i życzymy smacznego...

Stanisław Cyran
© 2014 DreamWed
Realizacja: WebProm - Tworzenie Stron
Cukiernie | Reklama | forum ślubne | Kontakt
torty ślubne,torty na ślub,torty na wesele,torty weselne,cukiernia,Cukiernia Cyran,57